Високопосадовців “Укрзалізниці” у вінницькій філії викрито на розтраті 22 млн гривень, які були виділені для оплати праці працівників.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Офіс генерального прокурора.
Організатором “схеми” виявились директор філії, двоє його заступників та головний бухгалтер.
«У складі організованої групи вони з березня 2022 року вносили до бухгалтерської документації відомості про нарахування працівникам апарату управління філії доплати за бригадним підрядом, виплата якої на період дії воєнного стану в Україні обмежена», – пише Офіс генпрокурора.
Підозрювані нараховували “надбавки” працівникам, які не були залучені до робіт, пов’язаних з рухом потягів, забезпеченням безпеки руху, безперебійної роботи компанії та інших. Частину коштів звертали на свою користь.
Накладено арешт на нерухомість, транспортні засоби та земельну ділянку директора, а також головного бухгалтера.
Наразі трьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави. Питання щодо четвертого підозрюваного наразі вирішується.
Нагадаємо, схеми на митниці: силовики викрили масштабну корупцію.
