УкраїнаНа Вінниччині викрито керівництво філії УЗ на багатомільйонній розтраті

На Вінниччині викрито керівництво філії УЗ на багатомільйонній розтраті

Високопосадовців “Укрзалізниці” у вінницькій філії викрито на розтраті 22 млн гривень, які були виділені для оплати праці працівників.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Офіс генерального прокурора.

Організатором “схеми” виявились директор філії, двоє його заступників та головний бухгалтер.

«У складі організованої групи вони з березня 2022 року вносили до бухгалтерської документації відомості про нарахування працівникам апарату управління філії доплати за бригадним підрядом, виплата якої на період дії воєнного стану в Україні обмежена», – пише Офіс генпрокурора.

Підозрювані нараховували “надбавки” працівникам, які не були залучені до робіт, пов’язаних з рухом потягів, забезпеченням безпеки руху, безперебійної роботи компанії та інших. Частину коштів звертали на свою користь.

Накладено арешт на нерухомість, транспортні засоби та земельну ділянку директора, а також головного бухгалтера.

Наразі трьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави. Питання щодо четвертого підозрюваного наразі вирішується.

Нагадаємо, схеми на митниці: силовики викрили масштабну корупцію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc