Президент України Володимир Зеленський прибув до Білого дому, в якому відбудеться зустріч з американським лідером Дональдом Трампом.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на трансляцію з Білого дому.
Зеленського по приїзду зустрів американський президент. Вони потиснули один одному руки.
Додамо, що перед цим до Білого дому прибули канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, премʼєр-міністр Британії Кір Стармер, премʼєр-міністр Італії Джорджа Мелоні, президент Фінляндії та Франції Александр Стубб і Еммануель Макрон.
Також до Білого дому прибула українська делегація, яка складається з голови Офісу президента Андрія Єрмака, секретаря РНБО Рустема Умєрова, заступника міністра закордонних справ Сергія Кислиці, посла України у США Оксани Маркарової та заступника голови ОП Павла Паліси.
Очікується, що лідери детально обговорять умови мирної угоди та визначать подальші кроки щодо досягнення миру в Україні.
Нагадаємо, Меланія Трамп написала путіну: з’явився текст звернення.
