УкраїнаУдар балістики по Запоріжжю: кількість постраждалих зросла

Удар балістики по Запоріжжю: кількість постраждалих зросла

Кількість постраждалих внаслідок сьогоднішнього російського удару по Запоріжжю зросла до 30 осіб.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Запорізької ОВА Івана Федорова.

До 30 осіб збільшилася кількість поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя. Всім постраждалим надається необхідна медична допомога.

Додамо, що 11 багатоквартирних будинків, 10 будинків приватного сектору, нежитлові будівлі пошкоджені та зруйновані внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.

На місці влучань завершені пошуково-рятувальні роботи, проте продовужть працювати комунальники які ліквідують наслідки атаки.

Нагадаємо, удари по Запоріжжю були точковими й націленими на об’єкти критичної інфраструктури. росіяни завдали по місту два удари.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc