Німеччина виділяє Україні додаткову зимову допомогу у розмірі 40 мільйонів євро через триваючі російські удари по енергетичній та цивільній інфраструктурі. Відповідну заяву зробив глава МЗС Німеччини Йоганн Вадефуль.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ntv.
«Ми допомагаємо забезпечити, щоб будинки залишалися теплими і освітленими, і щоб росії – з її цілеспрямованими терористичними атаками на цивільні газо- та теплопостачання не вдалося зламати моральний дух захисників своєї батьківщини», – наголосив глава МЗС ФРН.
Кошти спрямують на гуманітарні потреби, зокрема ремонт систем опалення та пошкоджених будинків, а також на доставку генераторів, ковдр і засобів гігієни.
Нагадаємо, раніше Німеччина виділила Україні новий пакет допомоги для відновлення енергетики.
