Німеччина виділила Україні новий пакет допомоги у розмірі 60 млн євро, який буде направлений на відновлення пошкодженої енергетики.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко.
Ці кошти допоможуть швидше постачати генератори, енергетичне обладнання та мобільні теплоелектростанції.
Прем’єр-міністр також зазначила, що на зустрічі з міністром енергетики Німеччини Катеріною Райхе обговорили підготовку України до зими та зміцнення енергетичної стійкості.
«Домовилися створити спільну робочу групу з енергетики та розширити індустріальну співпрацю. У грудні в Берліні відбудеться українсько-німецький бізнес-форум, який може стати ефективним майданчиком для нових партнерств між нашими компаніями», – додала прем’єр-міністр.
Вона також повідомила, що Україна запропонувала Німеччині укласти міжурядову угоду для підтримки інвесторів – за моделлю, яку вже реалізують Данія, Нідерланди, Франція та Швейцарія.
Нагадаємо, сьогодні до України приїхала міністр енергетики Німеччини Райхе.
