УкраїнаНімеччина виділила Україні новий пакет допомоги для відновлення енергетики

Німеччина виділила Україні новий пакет допомоги для відновлення енергетики

Німеччина виділила Україні новий пакет допомоги у розмірі 60 млн євро, який буде направлений на відновлення пошкодженої енергетики.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко.

Ці кошти допоможуть швидше постачати генератори, енергетичне обладнання та мобільні теплоелектростанції.

Прем’єр-міністр також зазначила, що на зустрічі з міністром енергетики Німеччини Катеріною Райхе обговорили підготовку України до зими та зміцнення енергетичної стійкості.

«Домовилися створити спільну робочу групу з енергетики та розширити індустріальну співпрацю. У грудні в Берліні відбудеться українсько-німецький бізнес-форум, який може стати ефективним майданчиком для нових партнерств між нашими компаніями», – додала прем’єр-міністр.

Вона також повідомила, що Україна запропонувала Німеччині укласти міжурядову угоду для підтримки інвесторів – за моделлю, яку вже реалізують Данія, Нідерланди, Франція та Швейцарія.

Нагадаємо, сьогодні до України приїхала міністр енергетики Німеччини Райхе.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc