УкраїнаДо України приїхала міністр енергетики Німеччини Райхе

До України приїхала міністр енергетики Німеччини Райхе

Міністр енергетики Німеччини Катерина Райхе прибула до України з багатоденним візитом. Вона проведе низку зустрічей, спрямованих на зміцнення енергетичної незалежності нашої країни.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням  на Tagesschau.

Основна увага її поїздки зосереджена на оцінці потреб у ремонті та відновленні енергетичної інфраструктури, а також на розширенні німецько-української оборонної співпраці.

 

У відомстві наголосили, що Росія посилила атаки на енергосистему України напередодні четвертої зими війни, що створює ризики для стабільного постачання світла і тепла.

Раніше Райхе називала удари рф «цілеспрямованими атаками путіна на цивільне населення». Цього разу міністр планує оцінити, яку додаткову допомогу Німеччина може надати в межах енергетичного партнерства, зокрема щодо підтримки оборонної галузі.

Нагадаємо, Німеччина фінансуватиме масштабне розширення військових можливостей України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc