Міністр енергетики Німеччини Катерина Райхе прибула до України з багатоденним візитом. Вона проведе низку зустрічей, спрямованих на зміцнення енергетичної незалежності нашої країни.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Tagesschau.
Основна увага її поїздки зосереджена на оцінці потреб у ремонті та відновленні енергетичної інфраструктури, а також на розширенні німецько-української оборонної співпраці.
У відомстві наголосили, що Росія посилила атаки на енергосистему України напередодні четвертої зими війни, що створює ризики для стабільного постачання світла і тепла.
Раніше Райхе називала удари рф «цілеспрямованими атаками путіна на цивільне населення». Цього разу міністр планує оцінити, яку додаткову допомогу Німеччина може надати в межах енергетичного партнерства, зокрема щодо підтримки оборонної галузі.
Нагадаємо, Німеччина фінансуватиме масштабне розширення військових можливостей України.
