Регіон РівнеНа Рівненщині пасажирів маршрутки віз п'яний водій

На Рівненщині пасажирів маршрутки віз п’яний водій

Учора до сарненських патрульних звернулися громадяни з повідомленням про те, що водій маршрутки, яка здійснює міжміські перевезення, ймовірно, у стані сп’яніння.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Під час спілкування у 60-річного водія патрульні дійсно помітили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Чоловік погодився, результат виявився позитивним: 0,64 проміле.

На порушника поліцейські склали протокол і відсторонили його від керування, а пасажирів за місцем призначення відвіз тверезий водій, який пізніше під’їхав на місце події.

Побачив нетверезого водія — дзвони 102/112.

Нагадаємо, на Сарненщині внаслідок ДТП травмувалися двоє осіб.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc