Учора до сарненських патрульних звернулися громадяни з повідомленням про те, що водій маршрутки, яка здійснює міжміські перевезення, ймовірно, у стані сп’яніння.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Під час спілкування у 60-річного водія патрульні дійсно помітили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Чоловік погодився, результат виявився позитивним: 0,64 проміле.
На порушника поліцейські склали протокол і відсторонили його від керування, а пасажирів за місцем призначення відвіз тверезий водій, який пізніше під’їхав на місце події.
Побачив нетверезого водія — дзвони 102/112.
Нагадаємо, на Сарненщині внаслідок ДТП травмувалися двоє осіб.
