Сьогодні вночі 22 лютого у Львові пролунали вибухи. Правоохоронці розслідують цю подію як теракт. Внаслідок вибухів загинула 23-річна поліцейська та ще понад 20 людей постраждали.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.
Розпочалося все з повідомлення поліцейським про пограбування магазину на вулиці Данилишина, 20 у Львові. Після прибуття на місце події екіпажу патрульної поліції пролунав вибух. Коли приїхав другий екіпаж, стався ще один вибух.
У прокуратурі повідомили, що загинула 23-річна поліцейська. Також пошкоджено патрульний автомобіль та цивільний транспортний засіб.
Попередньо, здетонували саморобні вибухові пристрої. Унаслідок вибухів постраждали 24 людини. Голова ОВА Максим Козицький зазначив, що деякі з постраждалих перебувають у важкому стані.




Досудове розслідування почали за фактом терористичного акту, що заподіяв тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України).
Нагадаємо, вибух авто на Оболоні кваліфікували як теракт.
