УкраїнаВибух авто на Оболоні кваліфікували як теракт

Вибух авто на Оболоні кваліфікували як теракт

У Києві вибух автомобіля на Оболоні правоохоронці кваліфікували як терористичний акт. За фактом інциденту відкрито кримінальне провадження.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Вибух стався у суботу, 4 січня 2026 року, у дворі житлового будинку на вулиці Героїв Дніпра. Під час відкриття багажника автомобіля пролунав вибух.

Унаслідок інциденту осколкові поранення отримав військовослужбовець. Жінка, яка перебувала поруч, не постраждала.

Фото – Прокуратура України

Досудове розслідування розпочато за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України – терористичний акт, тобто вчинення вибуху чи інших дій, що створюють небезпеку для життя або здоров’я людей.

Розслідування проводять слідчі Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Нагадаємо, у Рівному в квартирі пролунав вибух: що відомо (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc