Футзальна ліга Рівненщини перейшла на новий етап – команди вийшли на стикові поєдинки. Матчі 1/4 фіналу чемпіонату Рівненщини з футзалу вже подарували вболівальникам емоції, інтригу та несподівані розв’язки. Команди зробили перший крок до півфіналу, але остаточні відповіді дадуть матчі-відповіді, які обіцяють ще більше боротьби, характеру і драматизму на паркеті. А поки, згадаємо, чим завершилися перші чвертьфінали чемпіонату.
Магіст 0:2 АВ Метал Груп

Мега-принципове протистояння минулорічного чемпіона з футзалістами, які представляють ЗСУ. На груповому етапі команди розписали бойову нічию, відтак від стикового протистояння вболівальники очікували дуже багато.
АВ Метал у цьому сезоні знатно хитає у результатах, що й підтверджує невисоке місце, як для чемпіонів, у турнірній таблиці, перед чвертьфінальним протистоянням. Однак підопічні Євгена Ланка у цьому матчі змогли зберегти холоднокровність. На 7 хвилині штрафний поблизу Магістра переріс у гол. Тарас Прислупський відпасував Павлу Дармовісу і той, щічкою переправив м’яча у нижній кут воріт Іллі Рев’ягіна. Гравці Магістра провели кілька небезпечних атак, однак на завершальній стадії військовим не вистачало останньої точної передачі, або ж акцентованого удару. Натомість, АВ Металівці розіграли вбивчу контратаку: їхню суперники загубили біля воріт Назара Коломиса, і останній подвоїв перевагу своєї команди. Другий тайм тривав у такому ж напруженому темпі. Жодна з команд не хотіла поступатися на майданчику. Могли забивати, як одні, так і інші. У підсумку рахунок матчу не змінився – 2:0 на користь АВ Металу. Але у цій парі далеко не розставлені фінальні акценти. 22 лютого, ми побачимо другу половину протистояння між цими мастеровитими командами.
Верес 4:3 VARTSPECBUD

Ми любимо футзал за непередбачуваність. Один з фаворитів чемпіонату, VARTSPECBUD на груповій стадії доволі переконливо переміг Верес. А ось у першому чвертьфінальному поєдинку, вересівці показали – легкої прогулянки підопічним Михайла Кондратюка на цьому етапі не буде.
На старті матчу Євгеній Ревуцький вчергове у чемпіонаті довів: він як Філіпо Інзагі – в потрібний момент у гольовому місці. Євгеній знайшов свою позицію після удару Леоніда Козяра – 1:0. Натомість, будівельники досить швидко відігралися. Георгій Кулініч на правому фланзі відгукнувся на передачу Миколи Окерешка і невідпорно пробив у верхній кут воріт Владислава Гіленка. Потому знову гольове відчуття продемонстрував Євгеній Ревуцький. Вадим Царьов в притаманному йому стилі протягнув м’яча і пробив, Юрій Колодюк зреагував на постріл, а Ревуцький як завжди був у потрібному місці – Верес знову виходить вперед у рахунку. Будівельники вирішили не пасти задніх і Окерешко розіграв разючу комбінацію з Вадимом Кривком – Миколі залишалось лише влучити у ворота з кількох метрів. А потому Ігор Черевач обікрав Владислава Загинея-Максимчука та холоднокровно переграв Юрія Колодюка – 3:2 – з таким рахунком команди пішли на перерву.
У другому тамймі малюнок гри не змінився – безкомпромісна боротьба на кожному клаптику майданчика. Вартспецбуд таки зумів зрівняти рахунок. Кеп будівельників, Віктор Тхорук, в боротьбі виборов м’яча на правому фланзі та прострелив до штрафного майданчика суперників, а там вже розібрався Вадим Кривко, який заштовхав м’яча у ворота. Проте, у цьому прротистоянні останнє слово було за Вересом. На заключній 32 хвилині вони заробили 10-метровий і Владислав Харечко приносить своїй команді перемогу – 4:3
Гамбіт 0:8 Комфот-Сервіс-КЗС

Мабуть найпередбачуваніша пара 1/4 фіналу. Принаймні, першого протистоянння. Дебютанти першості Гамбіт потрапили у стикові матчі через зняття з чемпіонату Аладіну. Комфортівці же нині набрали мега-форму і здається наврядче їх хтось може зупинити. Чемпіони групового етапу не залишили жодних шансів своїм суперникам. Дублі Івана Мороза та Віталія Богданова, а ще хет-трик Владислава Котиська і в додачу гол Артема Плескача – до такого перебігу подій Гамбіт був не готовий. Філігранна гра підопічних Богдана Новака не може залишити байдужими будь-яких вболівальників. У цьому протистоянні Комфорт-Сервісівці продемонстрували просто істину – проти класу не попреш!!!! Буде ще матч відповідь: там наврядче ми побачимо “камбек” від Гамбіту, але надія вмирає останньою і врешті-решт, хто сказав, що футзальних чудес не буває?
Elixus-Хімік-Танчик 1:2 Славута

Цей поєдинок варто було подивитись з багатьох причин. Перше: на груповому етапі команди зіграли в бойову нічию – 0:0. По-друге, танчики набрали непогану форму і нині можуть дати бій будь-якому супернику, а по-третє, Славута дуже мастеровита команда і бронза у минулорічному чемпіонаті – це явно не максимум на який розраховують підопічні Олександра Баландюка. Але якби у мене запитали чому варто переглянути цей матч, відповідь очевидна: заради епізоду на останніх секундах матчу, бо те, що зробив Денис Лещенко – це шедевр!!!! Нехай, і з долею фарту. Загалом же, впродовж матчу на майданчику була непоступлива боротьба. Тиск Славути команда Вадима Жака перебивала небезпечними контратаками. На 4 хвилині Володимир Хомончак протягнув м’яч з своєї половини майданчика та вивів на вбивчу позицію Олександра Любара: останній смачно “шмальнув” у верхній кут воріт Ігоря Лихваря. Відігратись атомникам вдалося лише на останній хвилині першого тайму. Якщо до цього голкіперу танчиків Андрію Омелянюку вдавлося рятувати свою команду, то Денис Лещенко таки знайшов шпарину і точно поцілив у нижній кут воріт – 1:1.
Другий тайм був не менш ефектним. Команди грали на зустрічних курсах: Андрій Омелянюк безліч разів рятував свою команду після небезпечних моментів, але й Ігорю Лихварю теж не було солодко – йому доводилося кілька разів вступати у гру. Ну і ось цей епізод на останніх секундах матчу: м’яч долітає до Сергія Чикалюка-Козакевича, той потужно пробиває злету, Лихвар якимось дивом реагує на постріл… На підбиранні Денис Лещенко і виконує, те, що ми називаємо фантастикою – 2:1 перемога Славути, але матч відповідь обіцяє бути бомбезним.
Відео з поєдинків 1/4 фіналу можна подивитись за цим посиланням
Матчі відповіді чвертьфінальних поєдинків відбудуться цієї неділі, 22 лютого у стінах Рівненської ДЮСШ №4. Початок баталій, о 15:00.
