Рівненський гонщик Марко Левішин здобув срібну нагороду Чемпіонату Чехії серед пар.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Напарником рівнянина став Хінек Стіхауер. Разом спортсмени заробили 35 очок – 18 з яких привіз саме Марко.

Рівненський гонщик Марко Левішин здобув срібну нагороду Чемпіонату Чехії серед пар.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Напарником рівнянина став Хінек Стіхауер. Разом спортсмени заробили 35 очок – 18 з яких привіз саме Марко.