Всі новиниРівненські спортсмени привезли медалі з Чемпіонату світу з сумо

Рівненські спортсмени привезли медалі з Чемпіонату світу з сумо

Збірна України з сумо посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи. Серед них і рівненські спортсмени.

Про це інформує Рівненська ОВА.

  • Марія Тіт здобула золото, перемогла в категорії до 50 кг, не залишивши суперницям жодного шансу.
  • «Золото» здобув і Олександр Богданець у категорії +70 кг.
  • «Бронза» у вазі до 45 кг в Анни Васильчук. Вітаємо наших спортсменів.

Чемпіонат Європи з сумо проходив в Талліні (Естонія). У підсумку збірна України посіла друге загальнокомандне місце з 14 країн-учасниць. Загалом участь у турнірі взяли понад 300 спортсменів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc