Всі новиниПереселенці, які знайшли прихисток на Рівненщині, повертаються в деокуповані міста

Переселенці, які знайшли прихисток на Рівненщині, повертаються в деокуповані міста

На сьогодні спостерігається відтік внутрішньо переміщених осіб із Рівненської області. Люди повертаються додому – в деокуповані населені пункти. Передусім, йдеться про Київську, Чернігівську, Харківську та Сумську область. 

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Необхідність бути з родиною та друзями, які залишилися, а також брак фінансів – головні причини повернення додому. Крім того, люди переїжджають в інші області, куди евакуювалися родичі. Продовжується відтік ВПО і за кордон, – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Загалом на Рівненщині надали притулок 80 277 переселенцям. Масово приймали сім’ї з дітьми, осіб з інвалідністю та людей похилого віку. На сьогодні в області проживає 44018 осіб.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc