Всі новиниНа Рівненщині готують насичену програму для учасників заходу «Острог молодіжна столиця –...

На Рівненщині готують насичену програму для учасників заходу «Острог молодіжна столиця – 2022»

Культурні та мистецькі події, освітні та бізнес тренінги, спортивні та туристичні квести. Саме таку насичену програму невдовзі презентують для учасників заходу «Острог молодіжна столиця – 2022».

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

У планах – запустити школу проектного менеджменту, реалізувати бізнес-інкубатор, впровадити серію молодіжних тренінгів. А також організувати понад сотню спортивних, освітніх, туристичних, екологічних та культурних заходів. Родзинкою стане стажування молоді у Острозькій міській раді.

Головна мета – до кінця 2021 року розробили повний комплекс заходів та продумати усе до деталей.

Наразі організатори працюватимуть над комунікаційною стратегією, розробкою логотипу та спеціального сайту. Будуть також залучати партнерів та шукати додаткові кошти на проведення власних заходів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc