Всі новиниНа Рівненщині чоловік отруївся грибами

На Рівненщині чоловік отруївся грибами

Учора, 12 вересня 52-річний житель селища Млинів отруївся грибами, які назбирав у лісі.

Потерпілого було госпіталізовано до Млинівської ЦРЛ. Він знаходиться у стані середньої тяжкості.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc