Спорт “Кардинал-Рівне” внічию зіграв із “Енергією”

“Кардинал-Рівне” внічию зіграв із “Енергією”

436263900_929000829226951_2243803746392768399_n-1170x650

«Кардинал-Рівне» двічі вів у рахунку був близьким до реваншу за нещодавню поразку. Втім, «Енергія» все ж відстояла бойову нічию!

«Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 3:3 (2:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 9 тур

08 квітня 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Кардинал-Рівне»: Рафальський – Басич, Кручок, Волков, Ланко – М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін – Козлюк, Парфенюк. Запасні: Дяченко, А.Малиновський, Тютюрай.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

«Енергія»: Войтович (Кітор, 21) – Цілик, Легендзевич, Зварич, Пелех – Буньо, Радевич, Кузь, Марциняк – Гураль, Теряєв.  Запасний: Кардаш.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Козлюк (10, 28), Сорокін (20) – Пелех (4), Теряєв (26), Буньо (33).

Попередження: Зварич.

У листопаді минулого року календарний матч дев’ятого туру чемпіонату Екстраліги між «Кардиналом-Рівне» та «Енергією» не відбувся через тривалу повітряну тривогу. П’ять місяців потому, у квітні, російські окупанти заледве не зіпсували цей поєдинок вдруге. На екваторі першого тайму команди були вимушені майже годину перечікувати в укритті ДЮСШ №4.

Але до цієї миті суперники вже встигли обмінятися голами. Андрій Теряєв запресингував Любомира Парфенюка, той помилився і перед власними воротами подарував м’яча Мар’яну Пелеху – 0:1!

Але за шість хвилин господарі відігралися. Максим Малиновський виграв позиційну боротьбу у Михайла Зварича, пробів правим флангом і пробив. Голкіпер гостей Назарій Войтович цей потріл парирував, але Микита Козлюк був першим на добиванні і забив свій дебютний гол на рівні Екстраліги!

Потім була годинна перерва, після якої активніше продовжилди грати львів’яни. Але забили господарі. Максим Малиновський виконав аут справа, Дмитро Скибчик пробив по воротах, а Владислав Сорокін підставив ногу під цей удар, дезорієнтувавши Назарія Войтовича.

По перерві «Енергія» відігралася після суперчливого штрафного на правому фланзі. Михайло Зварич просто віддав у центр на Андрія Теряєва, який пробив ідеально точно під стієчку з десяти метрів – 2:2.

За дві хвилини друге у матчі вперед у рахунку вийшов «Кардинал-Рівне». Знову після стандартного положення. Максим Малиновський виконав кутовий справа, Владислав Сорокін в дотик переадресував м’яча на дальню стійку, де Миквиті Козлюку потрібно було лише влучити у порожні ворота.

Втім, перемогу рівняни не втримали. Володимир Буньо просто промчав правим флангом і знайшов слушну мить для дуже сильного і дуже точного діагонального удару у дальній нижній кут – 3:3.

Заключний домашній матч регулярного чемпіонату «Кардинал-Рівне» проведе у п’ятницю, 12-го квітня проти столичного клубу «Aurora».