УкраїнаВ Україну з російського полону повернулася ще група захисників (ФОТО)

В Україну з російського полону повернулася ще група захисників (ФОТО)

Україна та росія здійснили черговий раунд обміну військовополоненими.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України Володимира Зеленського.

Сьогодні повернулися воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Більшість із них були в полоні з 22-го року.

IMG_20250626_170442_625

IMG_20250626_170441_893

IMG_20250626_170442_239

IMG_20250626_170442_153

IMG_20250626_170442_132

IMG_20250626_170441_748

IMG_20250626_170442_375

IMG_20250626_170441_797

IMG_20250626_170442_263

«Робимо все, щоб знайти кожного, перевірити інформацію щодо кожного прізвища. Маємо повернути всіх наших додому. Дякую кожному, хто допомагає нам у цьому», – повідомив очільник України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 20 червня відбувся ще один обмін військовополоненими між Україною та росією.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc