Спорт “Верес” програв у Німеччині

“Верес” програв у Німеччині

20240323_4508

Рівняни відкрили рахунок в Ессені. Втім, після перерви господарі впевнено схилили шальки терезів на свою користь.

Рот-Вайс (Ессен) – Верес (Рівне) – 3:1 (0:1)

міжнародний товариський благодійний матч

23 березня 2024 року, Ессен, Німеччина, стадіон An der Hafenstraße

Арбітр: Мартін Уланкевич. Асистенти: Седрік Готтшальк, Даніель Шірок.

Рот-Вайс: Вінанд – Харенброк, Обуз, Брумме, Курума, Алонсо, Гьотце, Мюзель, Сапіна, Думбуя, Янг. На заміну виходили: Воніч, Фольке, Кайзер, Ротер.

Головний тренер: Крістоф Дабровскі.

Верес: Когут (Ющишин, 31, Паст, 61) – Вовченко (Жуліо Сезар, 46), Кучеренко (Мельник, 31, Курко, 61), Гакман (Балан, 46), Сміян (Шевченко, 46), Кучеров (Банада, 46, Наумов, 87), Кльоц (Кухарук, 46), Дахновський (Янаков, 46), Шастал (Світюха, 31), Мрвальєвич (М.Шестаков, 31, Годя, 61), Яго (Гайдучик, 46, Видрич, 87).

в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Воніч (51, 79), Фольке (86) – Шастал (23).

У Ессені сьогодні рівненський Верес вперше у своїй історії зіграв на території Німеччини і вперше – проти німецького клубу.

Перший небезпечний момент створили німці.Навіть два! Спершу Седрік Харенброк пробивав по воротах рівнян з-за меж штрафного майданчика- вище. А згодом приблизно з тієї ж позиції свою гармату розрядив Торбен Мюзель – м’яч влучив у поперечину воріт Богдана Когута.

Верес відповів. Спершу зі штрафного пристрілювався Валерій Кучеров. М’яч розминувся з дальньою стійкою.

А потім стався гол. Максим Сміян виконав аут з лівого флангу, Дмитро Шастал розвернувся і ефектним ударом по недосяжній для голкіпера траекторії влучив точнісінько в дальню дев’ятку!

У перерві наставник німців Крістоф Дабровскі освіжив гру замінами і ми побачили зовсім інший Рот-Вайс. Німці повністю перехопили ініціативу.

Вже на старті тайму помилка рівнян в передачі на чужій половині поля обернулася проблемами. Нападник німецького клубу Леонардо Воніч метрів сорок пробіг з м‘ячем і спокійно пробив під голкіпером – 1:1.

Потім той же Леонардо Воніч у штрафному майданчику червоно-чорних зібрав навколо себе декількох рівнян і бив у ближній кут у протихід голкіперу – трохи невлучно.

У Вереса свій шанс не реалізував Денис Янаков. Він на лівому фланзі на замасі прибрав суперника і бив у ближній кут – голкіпер німецького клубу зіграв надійно. Втім, ця атака стала лише одним епізодом на фоні домінування суперника.

Класна атака німців правим краєм завершилася передачею на лінію воротарського. Там, схоже, все той же Леонардо Воніч спиною до воріт прийняв м‘яча, не відчув серйозного спротиву від Дениса Балана, ефектно розвертається і пробив повз Євгена Паста – 2:1.

Крапку у грі німці поставили після чергової разючої контратаки, яка завершилася ідеально точним ударом у дальній кут метрів з двадцяти. Леонардо Воніч асистував, а Саша Фольке забивав – 3:1!

З позитиву – безперечно варто відзначити дебют у складі основної команди вихованців клубної академії Олександра Наумова та Антона Видрича. А також – позитивний настрій від чудової атмосфери міжнародного благодійного матчу.