Спорт «Кардинал-Рівне» поступився «ХІТу»

«Кардинал-Рівне» поступився «ХІТу»

418726746_868258438634524_5078424233665747547_n-1170x650

«Кардинал-Рівне» учетверте в сезоні поступився «ХІТу». Рівняни повторили антирекорд сезону за кількістю пропущених м’ячів в одному матчі.

«ХІТ» – «Кардинал-Рівне» – 6:0 (3:0)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 25 тур

23 березня 2024 року, Київ, СК ЗСУ

«ХІТ»: Кравець (Сухов, 21) – Шеремета, Педяш, Абакшин, Подлюк – Жук, Поночовний, Мельник, Журба – Сірий, Сметаненко.

Головний тренер: Олег Лук‘яненко.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 21) – Кручок, Басич, Волков, Ланко – Волянюк, М.Малиновський, Скибчик, Сорокін – Парфенюк. Запасні: Козлюк, Тютюрай, Горбулько.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Сірий (5), Жук (16, з пенальті, 17), Абакшин (22), Сметаненко (32), Поночовний (35).

Рівняни рівно п‘ять хвилин протрималися у протистоянні з чемпіоном у столиці. Євген Жук на своїй половині майданчика відібрав м‘яча у Максима Малиновського, просунувся вперед і віддав наліво на набігаючого Євгена Сірого. Дмитро Дяченко не зумів впоратися із діагональним ударом останнього у ближній кут.

Практично увесь тайм потому тривала рівна гра, в якій виім «Кардинал-Рівне» свої шанси реалізувати не зумів.

А «ХІТ» свій момент знайшов. Євген Жук реалізував пенальті, який сам і заробив. Михайло Волянюк, намагаючись вибити м‘яча, зіграв у ногу гравцю столичного клубу.

Ще за хвилину кияни використали контратаку три в два. Володимир Поночовний віддав направо на Сергія Журбу, той витримав паузу і віддав в центр, куди у вільну зону увірвався Євген Жук – 3:0.

На старті другого тайму Євген Ланко перехопив передачу Олександра Сухова і намагався пробити по порожніх воротах – здалося, м‘яч зачепив руку гравця «ХІТа». Втім, вона була притиснута до корпусу і арбітри на епізод не зреагували. А кияни провели черговий контрвипад, який голом завершив Даниіл Абакшин.

Далі Олександр Сметаненко підставив ногу під удар Олександра Сухова – 5:0.

Рівняни перейшли на гру з п‘ятим польовим.

Але не забили. А Євген Жук видав шедевральну передачу на хід Володимиру Поночовному – 6:0.