Рівняни завершили друге коло чемпіонату поразкою у Львові.

«Енергія» – «Кардинал-Рівне» – 3:1 (2:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 18 тур

«Енергія»: Кардаш – Буньо, Радевич, Кузь, Теряєв – Квасній, Легендзевич, Зварич, Пелех – Цілик. Запасні: Кітор, Войтович.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко – М.Малиновський, Басич, Скибчик, Сорокін – Кручок, Парфенюк, Ланко, Тютюрай. Запасні: Рафальський, А.Малиновський, Козлюк.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Кузь (1), Зварич (8), Пелех (22) – М.Малиновський (13).

Попередження: Буньо (14) – Сорокін (22).

До Львова рівняни вирушили без дискваліфікованого Михайла Волянюка, травмованого Сергія Кравчука, а також Романа Горпинича та Іллі Бакінського, які залишили команду.

Господарі відкрили рахунок у грі проти обескровленої рівненської команди вже на сорок п‘ятій секунді матчу. Віталій Радевич виконав аут з правого флангу атаки, Володимир Буньо прострілив вздовж лицевої лінії, а Тарас Кузь замкнув дальню стійку – 1:0.

Другий м‘яч команда Валерія Легчанова забила у середині тайму. Любомир Парфенюк залишив надто багато простору Михайлу Зваричу і той класним діагональним ударом влучив точно у дальню дев‘ятку – 2:0.

Євген Ланко згодом взяв хвилинну перерву, яка допомогла гостям оговтатися. Вже невдовзі Дмитро Дяченко чудовою діагоналлю через увесь майданчик знайшов Максима Малиновського, який двома дотиками спершу обробив с‘яча, а потім пробив повз голкіпера – 2:1.

За такого рахунку на табло арбітри пожаліли Володимира Буньо. Гравець «Енергії» навмисно зірвав чистий вихід Максима Малиновського сам на сам із голкіпером, за що отримав лише жовту.

Попри старання команди Євгена Ланка, на старті другого тайму вони пропустили втретє. Рівняни двічі дали пробити Мар‘яну Пелеху і друга спроба стала вдалою.

Далі швидше господарі могли забити вчетверте, ніж гості скоротити відставання в рахунку. Двічі Дмитра Дяченка страхувала стійка воріт. У підсумку – восьма поразка рівнян у чемпіонаті.