Всі новини Рівненські легкоатлети завоювали медалі у Хмельницькому

Рівненські легкоатлети завоювали медалі у Хмельницькому

408590157_885819190211162_7810398004763990683_n
7-9 грудня у місті Хмельницький відбувся 15 відкритий міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодше “Подільська зима”.
Команда Рівненської ОСДЮСШОР була представлена на цих змаганнях у складі 13 спортсменів.
На найвищу сходинку п’єдесталу піднялась Тригобчук Ольга на дистанції 600 метрів серед дівчат з результатом – 1,59,66 (тренери Тетяна Гречко та Олег Машанєнков).
Друге місце серед юнаків у штовханні ядра здобув Кухарчук Владислав з результатом – 11 м. 19 см. (тренер Роман Долгушин ).
Також другою у бігу на 60 метрів з/б стала Ковальчук Анастасія з результатом – 11,19 (тренери Тетяна Гречко та Олег Машанєнков).
Третє місце в бігу на 600 метрів серед юнаків виборов Андросюк Михайло з результатом – 1,41,98 (тренер Роман Долгушин).