Регіон РівнеБіля Рівного водій отримав постанову від патрульних, а через кілька хвилин втрапив...

Біля Рівного водій отримав постанову від патрульних, а через кілька хвилин втрапив у жахливу ДТП 

Кілька днів тому, біля Рівного сталася жахлива ДТП. Керманич легковика на значній швидкості в’їхав у відбійник. Внаслідок цього чоловік зазнав травматичної ампутації обох ніг.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

На щастя, неподалік аварії небайдужі люди одразу ж кинулись водієві на допомогу. Патрульні, які приїхали на виклик наклали ще один турнікет і контролювали стан постраждалого до приїзду лікарів та надзвичайників.

Додамо, що буквально за кілька хвилин до трагедії цей самий керманич отримав постанову від патрульних за перевищення швидкості. Та штраф 340 гривень. Однак, ні постанова, ні штраф не подіяли.

Після аварії стрілка на спідометрі зупинилася на позначці 180 км/год.

Нагадаємо, більш детально про цю аварію ми повідомляли у публікації.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc