Всі новини Жіноча команда “Вереса” поступається “Шахтарю”

Жіноча команда “Вереса” поступається “Шахтарю”

20230902_5975

Жіноча команда народного клубу Верес зазнала третьої у чемпіонаті Вищої ліги поразки.

Шахтар – Верес – 7:2 (4:0)

чемпіонат України, Вища ліга, 4 тур

2 вересня 2023 року, Щасливе, стадіон Арсенал-Арена

Арбітриня: Софія Причина (Львівська обл). Асистентки: Ірина Голіяк (Миколаївська обл), Олеся Лапта (Харків). Четвертий арбітр: Владислав Орендочка (Полтава). Спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава).

Шахтар: Устінова – Мохнач, Геник, Луцан, Масловська (Кравчук, 46), Заборовець (Янєва, 59), Старухіна, Головач, Семенюк (Чендей, 69), Викалюк, Молодюк. Запасні: Мостова, Клімова.

Головний тренер: Роман Заєв.

Верес: Луцюк – Котовець, Баліна, Забитівська, Низова, Тріль, Кузьмин, Ляхович (Шелест, 81), Розлуцька, Сухоряба (Городецька, 46), Нездюр. Запасні: Снігур, Навроцька, Деркач, Веремейчук, Надєждіна, Мущенська.

Головна тренерка: Олена Руда.

Голи: Молодюк (13, 21), Головач (20, 50), Семенюк (45+1, 59), Викалюк (84) – Кузьмин (64), Забитівська (68).

Попередження: Луцан (27), Заборовець (39), Геник (42), Мохнач (55), Чендей (75) – Низова (58), Тріль (59).

Перший гол рівнянки пропустили вже на тринадцятій хвилині. Віта Розлуцька і Тетяна Котовець не розібралися, хто перший повинен грати на підборі. У підсумку Єлизавета Молодюк забивала вже у порожні ворота – 1:0.

Згодом Вікторія Головач, опинившись без опіки у центрі штрафного майданчика рівнянок, замкнула передачу з лівого флангу – 2:0.

Третій гол Єлизавета Молодюк забила вже в наступній атаці реалізувавши вихід сам на сам із Маргаритою Луцюк.

До перерви Шахтар забив учетверта. Юлія Семенюк забила ударом головою після передачі з правого флангу.

На старті другого тайму Вікторія Головач невимушено обіграла Тетяну Котовець і забила вп‘яте.

Шостий гол у матчі забила Юлія Семенюк, оформивши дубль. І лише після цього вдалося забити і червоно-чорним.

На 64-й хвилині Вероніка Кузьмин відзначилася ударом з правого флангу після асисту у виконанні Тетяни Тріль. За три хвилини Анастасія Забитівська добила м‘яча у сітку після сейву голкіперки Шахтаря – 6:2!

Крапку у матчі поставили все ж господарі. Марія Викалюк уникла офсайду і забила сьомий гол Шахтаря.