Поліцейські поблизу села Орлівка у лісовому масиві викрили 47-річного сарненчанина, який саме забрав наркотик з обумовленого місця.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Під час поверхневої перевірки правоохоронці виявили у чоловіка пакунок із психотропною речовиною «PVP» вагою понад 30 грам.
Крім того, поліцейські провели обшук у гаражному приміщенні фігуранта, де вилучили іще близько 20 грам психотропу та пристрої для вживання наркотиків
Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад сто тисяч гривень.
Нагадаємо, 15-річний знову обікрав авто на Рівненщині.
