Засудили 15 українських полонених із батальйону «Айдар» до строків від 15 до 21 року ув’язнення в колонії суворого режиму.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Грунт.
Жодного з них не звинуватили у воєнних злочинах. Злочинним так званий суд визнав лише те, що вони служили в українській армії. У тому числі і медики, оскільки надання медичної допомоги військовослужбовцям «забезпечувало боєздатність підрозділу та його бойову готовність».
Нагадаємо, Україна знає про військові плани росії в білорусі — Зеленський.
