На Сарненщині поліцейські викрили 15-річного хлопця, який обікрав автомобіль, перебуваючи під домашнім арештом. Юнак уже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців — раніше його ловили за схожі злочини. Цього разу 15-річний житель Рівненського району гостював у тітки в селищі Клесів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Близько третьої години ночі хлопець зайшов на подвір’я місцевої жительки через незамкнені ворота. Проникнувши до салону незачиненого авто, він викрав 750 євро з бардачка та 400 злотих із козирка.
Поліцейські розшукали його вже того ж дня поблизу автовокзалу в Рівному. У хлопця вилучили частину грошей — 250 євро та 400 злотих.
Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч.4 ст.185 КК України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
Нагадаємо, на Рівненщині знову ввели екстрені відключення світла.
