Зранку в середу, 8 жовтня, росіяни завдали удару по нафтобазі в Прилуках Чернігівської області. Рятувальники показали кадри наслідків ворожої атаки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС.
Внаслідок удару спалахнула масштабна пожежа, наразі рятувальники займаються її ліквідацією. Для гасіння також залучена роботизована техніка.




Рятувальники повідомили, що наразі інформації про постраждалих не надходило.
Нагадаємо, після нових ударів рф: Міненерго закликало українців економити світло.
