росіяни завдали ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської та Дніпропетровської областей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міненерго.
Найскладнішою залишається ситуація на Чернігівщині, де енергетики безперервно працюють над відновленням електропостачання споживачам. Станом на 8 жовтня в області діють обмеження споживання електроенергії.
«Здійснюється комплекс заходів для забезпечення стабільного функціонування енергосистеми. Ми готуємося до зимового сезону: проводимо ремонтні та модернізаційні роботи, накопичуємо запаси обладнання й посилюємо захист ключової інфраструктури», – повідомили в Міненерго.
У відомстві наголосили, що всі ці дії спрямовані на забезпечення українців надійним постачанням електроенергії та тепла.
Міністерство також закликало громадян раціонально споживати електроенергію, особливо у пікові години вранці та ввечері, щоб зменшити навантаження на енергосистему.
Нагадаємо, росіяни атакували ТЕС: є значні пошкодження та поранені енергетики.
