КриміналЗдолбунівчанин після ДТП намагався дати хабар поліцейським

Здолбунівчанин після ДТП намагався дати хабар поліцейським

На Рівненщині поліцейські задокументували спробу підкупу правоохоронців. Учора, 7 жовтня у Здолбунові на вулиці Гончара інспектори зупинили автомобіль Audi. Водій, 61-річний місцевий житель, порушив одразу кілька правил дорожнього руху — не пристебнув ремінь безпеки, не вмикав покажчик повороту, а побачивши службове авто, намагався втекти та врізався у бетонний паркан.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Під час спілкування правоохоронці помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити огляд він відмовився. Щоб уникнути відповідальності, водій поклав на дах службового авто 9500 гривень — як «винагороду» поліцейським.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Досудове розслідування триває. Крім того, на чоловіка склали чотири адміністративні матеріали.

Нагадаємо, 17-річному рівнянину загрожує до 12 років позбавлення волі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc