На Рівненщині поліцейські задокументували спробу підкупу правоохоронців. Учора, 7 жовтня у Здолбунові на вулиці Гончара інспектори зупинили автомобіль Audi. Водій, 61-річний місцевий житель, порушив одразу кілька правил дорожнього руху — не пристебнув ремінь безпеки, не вмикав покажчик повороту, а побачивши службове авто, намагався втекти та врізався у бетонний паркан.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Під час спілкування правоохоронці помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити огляд він відмовився. Щоб уникнути відповідальності, водій поклав на дах службового авто 9500 гривень — як «винагороду» поліцейським.



Досудове розслідування триває. Крім того, на чоловіка склали чотири адміністративні матеріали.
Нагадаємо, 17-річному рівнянину загрожує до 12 років позбавлення волі.
