СвітЗеленський приїхав у Білий дім на зустріч із Трампом

Зеленський приїхав у Білий дім на зустріч із Трампом

Президент України Володимир Зеленський прибув до Білого дому, в якому відбудеться зустріч з американським лідером Дональдом Трампом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на трансляцію з Білого дому.

Зеленського по приїзду зустрів американський президент. Вони потиснули один одному руки.

Додамо, що перед цим до Білого дому прибули канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, премʼєр-міністр Британії Кір Стармер, премʼєр-міністр Італії Джорджа Мелоні, президент Фінляндії та Франції Александр Стубб і Еммануель Макрон.

Також до Білого дому прибула українська делегація, яка складається з голови Офісу президента Андрія Єрмака, секретаря РНБО Рустема Умєрова, заступника міністра закордонних справ Сергія Кислиці, посла України у США Оксани Маркарової та заступника голови ОП Павла Паліси.

Очікується, що лідери детально обговорять умови мирної угоди та визначать подальші кроки щодо досягнення миру в Україні.

Нагадаємо, Меланія Трамп написала путіну: з’явився текст звернення.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc