У парку історичної реконструкції «Оствиця», що у Рівному, сьогодні, 3 серпня, відбувся унікальний захід «Еко-Крок».
Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.
Це не просто активний відпочинок, а й популяризація екосвідомості — про чисту воду, про важливість її раціонального використання та боротьбу із забрудненням.






Учасники самі обирали зручний формат участі: хтось біг, хтось скандинавську ходу, були й такі, які надали перевагу спокійній прогулянці мальовничою екостежкою.
Нагадаємо, які освітні заклади Рівненщини отримали найбільше заяв на вступ.
