В мальовничому парку історичної реконструкції Оствиця проведуть унікальний екозахід “Еко-Крок”. Відбудеться він вже цієї неділі, 3 серпня.
Це буде поєднання активного відпочинку із популяризацією екологічної свідомості щодо забруднення та раціонального використання водних ресурсів.

Учасники зможуть обрати комфортний формат своєї участі під час першої частини заходу: біг, скандинавську ходу або спокійну прогулянку екостежкою.
10:50 — збір на Оствиці біля альтанки, реєстрація учасників забігу.
11:00 — ментальне налаштування на день (РОЗМИНКА).
11:15 — початок забігу “Еко-Крок”.
Хто ще не встиг зареєструватися ось вам посилання: https://forms.gle/Cxf1j15LS5jQMhtB7
Поспішайте, кількість місць обмежена, а бажаючих багато!
Маршрут забігу екостежкою можна переглянути на карті.
