Опівночі на вулиці Соборній патрульні зупинили керманича електросамоката, який порушував комендантську годину. Під час спілкування з чоловіком інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Результат огляду на місці за допомогою алкотестера показав —
2,20 проміле, що більш ніж у 11 разів перевищує допустиму норму.
На 36-річного водія склали адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
В такому випадку, штраф за керування електросамокатом у стані спʼяніння — 17000 грн та позбавлення права керування транспортними засобами строком на рік.
Нагадаємо, у Рівному чоловік намагався вчинити самогубство на вокзалі.
