У додатку «Дія» зранку 3 серпня сталися технічні проблеми при вході. Але, це не збій.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого віце-прем’єра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
Так, під час входу у додаток «Дія» заявляється напис «На жаль, сталася помилка». Але, закривши вікно, користувачі можуть отримати доступ до електронних документів.
Також при генеруванні QR-коду електронних документів застосунок вказує «Немає доступу до реєстрів».
Що кажуть у Мінцифри
Перший віце-прем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров рекомендує користувачам оновити застосунок «Дія», так як вночі модернізували сертифікати безпеки.
«Цієї ночі команда Дії оновила сертифікати шифрування SSL. Ми робимо це регулярно, адже Дія повинна бути не лише зручною, а й безпечною», – зазначив Федоров.
Оновити застосунок «Дія» можна через Play Market або Apple Store.
Нагадаємо, усі держвиплати тільки на «Дія.Картку»: нововведення від уряду.
