У Рівному вперше з початку повномасштабної війни зафіксували критичну нестачу крові всіх груп та резусів. Запаси в обласному центрі служби крові становлять лише 5–20% від необхідного.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Медики закликають усіх, хто має змогу та гарне самопочуття, прийти на донацію та запросити до цього інших. Кров потрібна для порятунку життя, зокрема поранених військових.

Прийом донорів відбувається у Рівному за адресою: вул. Степана Бандери, 31. Графік роботи: будні з 8:00 до 13:30, а також субота, 16 серпня. Телефон для довідок: 067 363 41 44.
Перед донацією важливо дотримуватись підготовки:
- за три доби не вживати знеболювальних та аспірину;
- за дві доби — алкоголю;
- за добу — смаженого, жирного, молочного, яєць та бананів;
- напередодні легко повечеряти та добре виспатись;
- у день донації — легкий сніданок без яєшні, молока, смаженого та бананів. Не курити.
Нагадаємо, з генетичним кодом милосердя: учні та колектив ліцею на Рівненщині придбали авто для воїна ЗСУ.
