З окупованої частини України вдалось повернути підлітка, який постійно перебував під наглядом російських військових.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.
Юнак постійно перебував під наглядом російських військових. Будь-яке необережне слово чи вчинок могли призвести до серйозних наслідків для нього або його матері.
Особливий тиск був через те, що його батько та брат живуть на підконтрольній Україні території – про це заборонялося навіть згадувати. Попри ризики, підліток наважився звернутися по допомогу.
Чьогодні підліток уже поряд із рідними, отримує необхідну допомогу для відновлення й початку нового етапу життя.
Нагадаємо, з окупації врятували ще одну групу дітей.
