УкраїнаЗ окупації повернули підлітка, що перебував під наглядом військових рф: деталі

З окупації повернули підлітка, що перебував під наглядом військових рф: деталі

З окупованої частини України вдалось повернути підлітка, який постійно перебував під наглядом російських військових.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.

Юнак постійно перебував під наглядом російських військових. Будь-яке необережне слово чи вчинок могли призвести до серйозних наслідків для нього або його матері.

Особливий тиск був через те, що його батько та брат живуть на підконтрольній Україні території – про це заборонялося навіть згадувати. Попри ризики, підліток наважився звернутися по допомогу.

Чьогодні підліток уже поряд із рідними, отримує необхідну допомогу для відновлення й початку нового етапу життя.

Нагадаємо, з окупації врятували ще одну групу дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc