Учні та колектив Костопільського ліцею №1 імені Т. Г. Шевченка активно підтримували ЗСУ протягом року: проводили благодійні ярмарки та збирали кошти. На одному з таких заходів вдалося зібрати значну суму, а під час свята останнього дзвоника школярі та батьки зробили донати замість квітів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Костопільську міську раду.
Завдяки цим ініціативам вдалося придбати автомобіль для військовослужбовця, чия дитина навчається у ліцеї. Під час відпустки він особисто приїхав і забрав транспорт на фронт.


«Ми придбали авто для воїна, у бригаді якого служить багато наших земляків. Це не лише допомога армії, а й важливий приклад для учнів — вони зростають у середовищі, де цінують працю, взаємопідтримку та любов до України», — зазначила директорка ліцею Юлія Плющ.
Нагадаємо, 70 тисяч гривень наярмаркували Рівненські ліцеїсти для ЗСУ (ФОТО).
