Регіон РівнеУ Рівному 31-річна водійка не впоралася з керуванням, протаранила відбійник та злетіла...

У Рівному 31-річна водійка не впоралася з керуванням, протаранила відбійник та злетіла у кювет

Учора, близько 3-ї ночі,на перехресті вулиць Степана Бандери та Севастопольської, сталася ДТП без травмованих.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

31-річна водійка, керуючи автомобілем Audi, не впоралася з керуванням, протаранила відбійник та злетіла у кювет. На щастя, обійшлося без постраждалих.

На громадянку поліцейські склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ПДР) КУпАП та акт огляду вулично-шляхової мережі.

Нагадаємо, небезпечні маневри в центрі Вараша: поліція встановила та покарала «дрифтера».

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc