Учора, близько 3-ї ночі,на перехресті вулиць Степана Бандери та Севастопольської, сталася ДТП без травмованих.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
31-річна водійка, керуючи автомобілем Audi, не впоралася з керуванням, протаранила відбійник та злетіла у кювет. На щастя, обійшлося без постраждалих.
На громадянку поліцейські склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ПДР) КУпАП та акт огляду вулично-шляхової мережі.
Нагадаємо, небезпечні маневри в центрі Вараша: поліція встановила та покарала «дрифтера».
