Вчора о 23:31 у мікрорайоні Будівельників через негоду застрягла карета швидкої допомоги. Через занесені снігом дороги автомобіль екстреної медичної допомоги опинився у пастці.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.
Рятувальники оперативно прибули на місце та відбуксирували спецавтомобіль.
Пацієнтів у салоні автомобіля не було — рятувальники надали технічну допомогу, щоб медики могли повернутися до виконання своїх обов’язків.
Нагадаємо, у Рівному 31-річна водійка не впоралася з керуванням, протаранила відбійник та злетіла у кювет.
