У Вараші поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності водія, який влаштував небезпечні маневри в центрі міста. Порушення зафіксували наприкінці грудня під час моніторингу соціальних мереж – відповідне відео було оприлюднене на одному з телеграм-каналів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Правоохоронці розпочали розшукові заходи та встановили особу керманича. Ним виявився 22-річний житель Вараського району, який керував автомобілем BMW.

За порушення правил дорожнього руху на водія склали адміністративні матеріали.
Нагадаємо, судитимуть рівнянина, який обікрав 8 квартир.
