23 лютого 2026 року у селі Великі Селища Рівненського району 61-річний чоловік отримав тяжке відмороження обох нижніх кінцівок та госпіталізований із гангреною стоп.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Потерпілий госпіталізований до хірургічного відділення Березнівської центральної міської лікарні з діагнозом: відмороження та гангрена обох стоп. Стан чоловіка – задовільний.
Інформація підтверджена черговим по лінії «103».
Рятувальники Рівненського району нагадують про небезпеку низьких температур. Вони радять уникати тривалого перебування на морозі, одягатися тепло та дбати про безпеку, аби не допустити відморожень і травм.
Нагадаємо, на Рівненщині поліцейські врятували чоловіка від обмороження (ФОТО).
