Регіон РівнеТяжке відмороження у Рівненському районі: чоловік із гангреною стоп у лікарні

Тяжке відмороження у Рівненському районі: чоловік із гангреною стоп у лікарні

23 лютого 2026 року у селі Великі Селища Рівненського району 61-річний чоловік отримав тяжке відмороження обох нижніх кінцівок та госпіталізований із гангреною стоп.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Потерпілий госпіталізований до хірургічного відділення Березнівської центральної міської лікарні з діагнозом: відмороження та гангрена обох стоп. Стан чоловіка – задовільний.

Інформація підтверджена черговим по лінії «103».

Рятувальники Рівненського району нагадують про небезпеку низьких температур. Вони радять уникати тривалого перебування на морозі, одягатися тепло та дбати про безпеку, аби не допустити відморожень і травм.

Нагадаємо, на Рівненщині поліцейські врятували чоловіка від обмороження (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc