Сьогодні, 24 лютого, у четверті роковини початку повномасштабного російського вторгнення президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами трьох жителів Рівненської області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненщини Олександра Коваля.
А саме:
- Андрія Тарасюка, директора ТОВ «Полісся ТАС-БУД» – орденом «За заслуги» ІІІ ступеню
- Сергія Бадигу, ветерана, вчителя фізкультури Кідрівського ліцею» – медаллю «За працю і звитягу»
- Олександра Тиса, токаря ПП «Рівнетеплосервіс» – медаллю «За працю і звитягу»
«Дякую за ваш внесок у стійкість України. Рівненщина вами пишається», – написав Олександр Коваль.
Нагадаємо, жовтий рівень небезпеки у Рівненській області 24 лютого: чого очікувати від погоди.
