Регіон РівнеТрьох жителів Рівненської області Зеленський відзначив державними нагородами

Трьох жителів Рівненської області Зеленський відзначив державними нагородами

Сьогодні, 24 лютого, у четверті роковини початку повномасштабного російського вторгнення президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами трьох жителів Рівненської області.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненщини Олександра Коваля.

А саме:

  • Андрія Тарасюка, директора ТОВ «Полісся ТАС-БУД» – орденом «За заслуги» ІІІ ступеню
  • Сергія Бадигу, ветерана, вчителя фізкультури Кідрівського ліцею» – медаллю «За працю і звитягу»
  • Олександра Тиса, токаря ПП «Рівнетеплосервіс» – медаллю «За працю і звитягу»

«Дякую за ваш внесок у стійкість України. Рівненщина вами пишається», – написав Олександр Коваль.

Нагадаємо, жовтий рівень небезпеки у Рівненській області 24 лютого: чого очікувати від погоди.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc