Новий транспорт поїде до Варковицького, Повчанського, Городищенського, Білокриницького, Дядьковицького, Чудельського, Старосільського ліцеїв.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Придбали автобуси на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Торік шкільний автопарк поповнили на 40 одиниць.
Нагадаємо, друга бригада рівненських комунальників вирушила до столиці, аби допомоги у відновленні теплопостачання.
