За матеріалами справи, посадовець, який одночасно є начальником психіатричної клініки, одержав майже 1 млн доларів тіньового «прибутку».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Наразі додатково встановлено, що фігурант легалізував ці гроші через придбання елітної нерухомості та авто преміумкласу, які оформлював на близьких родичів.
Встановлено, що серед таких «активів» – квартира в новобудові на узбережжі Одеси, оформлена на доньку посадовця, а ще котедж під Києвом, який він «записав» на свого пасинка.
Також він оформив на своїх дітей три авто марки БМВ (зокрема моделі Х3, Х5, Х7) 2022, 2023 та 2024 років випуску.
Зловмиснику загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, завод російського бізнесмена працював в Україні, а прибутки йшли на армію рф.
