Працівники ТОВ «Рівнетеплоенерго» продовжують підтримувати колег із Києва, які працюють над ліквідацією наслідків пошкоджень енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів. Учора до столиці виїхала ще одна група фахівців.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Рівненські комунальники добровільно зголосилися долучитися до відновлювальних робіт, аби якнайшвидше повернути стабільне теплопостачання мешканцям Києва.
Нагадаємо, у Рівному можна безкоштовно віддати або взяти речі: куди звертатися.
