29 квітня у Києві відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості, який об’єднав представників громад і регіонів, урядовців, міжнародних організацій та громадськість.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Головною темою заходу стала згуртованість і стійкість як ключові чинники майбутнього Європи.
У межах форуму відбулася закрита стратегічна дискусія за участю послів країн-партнерів, представників уряду, парламенту та громад. Учасники обговорили питання зміцнення стійкості, соціальної згуртованості та координації міжнародної підтримки.
Також під час заходу відбулося підписання меморандумів, урочиста церемонія нагородження громад і нетворкінг.
Нагадаємо, Обласний науковий ліцей в м. Рівне зібрав 100 тисяч гривень.
