100 тисяч гривень зібрав ліцей на черговому ярмарку, які традиційно проводять у закладі. Кошти спрямували на підтримку працівнику закладу та чотирьом випускникам, які знаходяться на лінії бойового зіткнення.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Також оперативно придбали “пташку” і вже відправили випускнику на передову.
З початку повномасштабного вторгнення заклад зібрав уже понад 4 млн грн. Повага кожному, хто допомагає війську!
Нагадаємо, ветерани Рівненщини здобули 12 медалей на всеукраїнських змаганнях.
