До поліції учора надійшло повідомлення від 24-річної працівниці, що в державній установі невідомий чоловік поцупив монітор від комп’ютера вартістю 6 тисяч гривень та втік.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
За наданим орієнтуванням оперативники за допомогою камер відеоспостереження, встановлених у рамках «Безпечне місто», встановили особу зловмисника.
За силової підтримки спецпризначенців поліцейські провели за місцем проживання 39-річного рівнянина обшук під час якого виявили одяг, в якому чоловік скоїв злочин, дві гранати та тротилову шашку. Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП вилучили боєприпаси.
Наразі фігурант перебуває в ІТТ. Відповідно до санкції статті йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Рівненській області судитимуть організатора незаконного перетину кордону.
