Ці кошти Рівненська область отримає на першочергові роботи з підготовки до наступної зими у межах Плану стійкості регіону. Відповідне рішення сьогодні прийняв Уряд.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
План стійкості передбачає захист енергооб’єктів, розвиток розподіленої генерації, забезпечення безперебійного тепла, водопостачання і водовідведення, та децентралізацію системи теплопостачання у великих містах.
Нагадаємо, скандал із зарплатами на Рівненщині: екскерівнику медзакладу оголосили підозру.
