Регіон РівнеСкандал із зарплатами на Рівненщині: екскерівнику медзакладу оголосили підозру

Скандал із зарплатами на Рівненщині: екскерівнику медзакладу оголосили підозру

Скандал із зарплатами на Рівненщині набирає обертів – правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику медзакладу. За даними слідства, через незаконні надбавки до 150% бюджет зазнав збитків майже на 3 млн грн.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

За даними досудового розслідування, упродовж 2023–2024 років 71-річний чоловік, будучи головним лікарем одного з комунальних медзакладів Рівного, підписав п’ять наказів про диференціацію заробітної плати та встановлення надбавок для 23 працівників.

Йдеться про доплати до 150% посадового окладу. Як встановили слідчі, такі нарахування були безпідставними та призвели до значних втрат бюджету.

У результаті з обласного бюджету зайво виплатили майже 3 млн грн. Суми надбавок, які отримали працівники, коливалися від 46 тисяч до майже 380 тисяч гривень.

Йому загрожує до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Нагадаємо, у Рівненській області повідомили про підозру лікарю ВЛК.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc