Скандал із зарплатами на Рівненщині набирає обертів – правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику медзакладу. За даними слідства, через незаконні надбавки до 150% бюджет зазнав збитків майже на 3 млн грн.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
За даними досудового розслідування, упродовж 2023–2024 років 71-річний чоловік, будучи головним лікарем одного з комунальних медзакладів Рівного, підписав п’ять наказів про диференціацію заробітної плати та встановлення надбавок для 23 працівників.
Йдеться про доплати до 150% посадового окладу. Як встановили слідчі, такі нарахування були безпідставними та призвели до значних втрат бюджету.
У результаті з обласного бюджету зайво виплатили майже 3 млн грн. Суми надбавок, які отримали працівники, коливалися від 46 тисяч до майже 380 тисяч гривень.
Йому загрожує до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Нагадаємо, у Рівненській області повідомили про підозру лікарю ВЛК.
